Google Chrome
Fillimi Etiketat Google Chrome

Etiketa: Google Chrome

Google Chrome Beta vjen në pajisjet iOS

Google nga tani u mundëson përdoruesve të iOS-it që të testojnë versionin Beta të Chrome-it, e cila në heshtje ka shtuar përkrahjen për iPhone dhe iPad në...

400 milionë njerëz përdorin versionin mobil të Google Chrome

Në qershor në konferencën I/O të Google-it, kompania kishte njoftuar se versioni mobil i shfletuesit Google Chrome ka arritur mbi 300 milion përdorues. Tani pothuajse gjashtë...

Përditësimi i ri Chrome për Android përfshinë Google translate

Kompania Google ka lëshuar një përditësim të ri për aplikacionin Chrome në Android, duke shtuar kështu mundësitë automatike për përkthim që aktivizohet kur vizitoni...

Google Chrome tani mund të flas me ju!

Nga tani ju mund të flisni me kompjuterin tuaj sikur me ndonjë person, mirëpo nëse posedoni shfletuesin Google Chrome. Aftësia për bisedë nga makina...

Google: Chrome ka 750 milion përdorues aktiv në botë

  Kur është fjala për zgjedhjen e shfletuesit për Internet, ka shumë nga to që përdoruesit mund të zgjedhin, të tilla si Internet Explorer dhe...

Përditësimi i ri i aplikacionit Google Chrome për Android dhe iOS

Google nxjerr përditësimin e ri të aplikacionit të tyre Google Chrome për platformën Android dhe iOS që vjen me disa karakteristika dhe përmirësime të...