Google Chromebook Pixel
Fillimi Etiketat Google Chromebook Pixel

Etiketa: Google Chromebook Pixel

Google lanson pajisjen Google Chromebook Pixel

Ditën e djeshme (e Enjte) Google ka lansuar zyrtarisht pajisjen Google Chromebook Pixel, dhe nga tani e tutje është në dispozicion për blerje në dyqanin...