Google I/O 2016
Fillimi Etiketat Google I/O 2016

Etiketa: Google I/O 2016

Regjistrimi për ngjarjen Google I/O 2016 hapet nga 8 Marsi

Gjiganti Google ka njoftuar të martën se regjistrimi për ngjarjen e tyre I/O 2016 do të fillojë nga data 8 Mars dhe do të vazhdoj deri...