Google Nexus 10
Fillimi Etiketat Google Nexus 10

Etiketa: Google Nexus 10

Google Nexus 10 me specifika të plota

Ditën e djeshme bashkë me LG Nexus 4, kompania Google ka lansuar edhe tabletin e tyre të ri Nexus 10, dhe tanimë kemi specifikat e plota...

Shfaqen fotografi: Google Nexus 10 më Android 4.2

Janë shfaqur më shumë detaje në lidhje me tabletën Google Nexus 10. Pajisja Nexus 10 pritet të shpallet të Hënën në një ngjarje që është...