Google Play Store
Fillimi Etiketat Google Play Store

Etiketa: Google Play Store

Google publikon listën e aplikacioneve më të mira të 2014

Pas hyrjes në muajin e fundit të vitit 2014, shumë prej nesh po mendojnë për festat e fundvitit. Ne njerëzit e botës së teknologjisë...

Nexus 5 gabimisht shfaqet në Google Play Store

Google mbrëmë gabimisht ka bërë një paraqitje të shkurtër të smartphone-it Nexus 5 në Google Play Store, por e ka tërhequr atë menjëherë. Gjatë kësaj...

Përditësimi i ri i Youtube-it për Android me plotë ndryshime

Adhuruesit e videove do të ndihen të lumtur pas njoftimit se një përditësim i ri i YouTube-it për Android ka filluar të shfaqet në...

Google Play Store në ueb, me dizajn të ri

Google kohën e fundit kishte bërë ri-dizajnimin e Google Play Store për versionin e pajisjeve mobile, kurse tani edhe versioni ueb ka pasuar të...

Google Play Store me dizajn të ri

Google të Martën ka filluar me paraqitjen e dizajnit të ri të Play Store-it për smartphone dhe tablet që përdorin platformën Android. Në përputhje me thashethemet...

Google Play mbush 1 vit

Një vit pas riemërimit nga "Android Market" në Google Play Store, kompania sot feston përvjetorin duke ofruar dhurata për përdoruesit e platformës Android. Dyqan online për...

VLC Player beta për Android

Pas një pritje të gjatë, VLC Player(versioni beta) për Android me në fund është në dispozicion në Google Play Store. I quajtur si Neon,...