GoPro Hero4 Black
Fillimi Etiketat GoPro Hero4 Black

Etiketa: GoPro Hero4 Black

Rrjedhin pamjet dhe karakteristikat e kamerës GoPro Hero4

Për kamerën e re GoPro Hero4 është përfolur edhe më herët kurse sot janë shfaqur imazhet e këtij modeli para se kompania GoPro të prezantoj zyrtarisht. GoPro Hero4...