Gorilla Glass 5
Fillimi Etiketat Gorilla Glass 5

Etiketa: Gorilla Glass 5

Corning prezanton Gorilla Glass 5, tani edhe me rezistent

Kompania Corning ka njoftuar për xhamin mbrojtës të tyre të fundit që përdoret për smartphone dhe tablet, Gorilla Glass 5 i cili është projektuar...