Grand Theft Auto V
Fillimi Etiketat Grand Theft Auto V

Etiketa: Grand Theft Auto V

GTA V thyen rekordet duke arritur 1 miliardë $ shitje për...

Take-Two Interactive ka njoftuar zyrtarisht se vetëm për tri ditët e para ka arritur më shumë se 1 miliardë dollarë në shitjen e lojës...

GameStop – Litografi ekskluzive me guidë para-porosie

GameStop tani është duke ofruar një litografi ekskluzive arti si një shpërblim për ata të cilët e bëjnë para-porosinë e lojës (The Brady Games...

Video prezantimi i parë i lojës GTA V

Është publikuar video e parë e lojës Grand Theft Auto V që shfaq detajet e çdo karakteri qe luajnë një rol në ketë lojë dhe...