Haker
Fillimi Etiketat Haker

Etiketa: Haker

Raport: Hakerët kinezë kanë vjedhur dokumentet e Obames dhe McCain

Në mbrëmjen e takimit të nivelit të lartë të presidentit amerikan Obama me homologun e tij kinez Xi Jinpig, zyrtarët e inteligjencës amerikane kanë...

Hakerët Sulmojnë GoDaddy.com

Sot në orët e hershme të mëngjesit janë sulmuar serverët kryesorë të gjigantit të Ueb hostit GoDaddy duke shkaktuar që gati 1 milion ueb...