Halo 4
Fillimi Etiketat Halo 4

Etiketa: Halo 4

Halo 5: Guardians do të jetë loja e re e serisë...

Halo 5: Guardians është emri i lojës së re nga seria Halo dhe pritet të lansohet ekskluzivisht për Xbox One në vitin 2015 në...

Halo 4, shet 3 milion kopje vetëm në ditën e parë

Microsoft siç duket do të korr edhe një sukses tjetër me lojën e tyre të re Halo 4 për Xbox 360, dhe sipas një raporti...