Halo 5: Guardians
Fillimi Etiketat Halo 5: Guardians

Etiketa: Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians do të jetë loja e re e serisë...

Halo 5: Guardians është emri i lojës së re nga seria Halo dhe pritet të lansohet ekskluzivisht për Xbox One në vitin 2015 në...