Honor 5X
Fillimi Etiketat Honor 5X

Etiketa: Honor 5X

Huawei vitin e ardhshëm shpreson të hyj edhe në tregun e...

Huawei tani është një nga lojtarët kyç në industrinë e smartphone-ve, gjithashtu është shitësi i tretë më i madh në botë pas Samsung-ut dhe Apple-it. Sipas...