Honor 8 Pro
Fillimi Etiketat Honor 8 Pro

Etiketa: Honor 8 Pro

Zyrtarizohet smartphone-i Honor 8 Pro

Honor kanë njoftuar për lansimin e smartphone-it të tyre të fundit, Honor 8 Pro i cili vjen me ekran 5.7 inç dhe rezolucion prej...