Hotmail
Fillimi Etiketat Hotmail

Etiketa: Hotmail

Si të përdoret verifikimi dy-hapësh në llogarinë tuaj në Microsoft

Pak ditë më parë, Microsoft nisi të vërë në përdorim procesin e verifikimit në dy hapat. I njohur edhe si autentikimi dy-faktorësh ose autentifikimi...

Zyrtare: Hotmail zëvendësohet me Outlook

Microsoft ka njoftuar se tranzicioni i ngadalshëm nga Hotmail.com në Outlook.com sot është kompletuar, dhe nga tani e tutje portali i shumë vizituar www.hotmail.com...

Hotmail zëvendësohet me Outlook

Hotmail.com si duket ngadalë po shuhet, dhe atë do ta zëvendësoj Outlook.com, i cili do të jetë konkurrenti kryesorë i shërbimeve Gmail nga Google....

Gmail, me së shumti përdorues në botë

Tani pas 8 viteve ekzistencë shërbimi Gmail ka arritur të dal e para kundrejt Hotmail-it në shërbimet e mail-it, sipas të dhënave te fundit...

S’ka më Hotmail, zëvendësohet me Outlook.com

Microsoft ka njoftuar se janë bërë gati që te hjekin nga supet e tyre shërbimin Hotmail dhe të kthehen në biznes me Outlook.com, një...