HTC 8S
Fillimi Etiketat HTC 8S

Etiketa: HTC 8S

HTC Publikon: HTC Windows Phone 8S

Siç jeni njoftuar dje, në konferencën në New York HTC ka prezantuar 2 smartphone të bazuar në Windows Phone 8, HTC 8X dhe HTC...