HTC Butterfly S
Fillimi Etiketat HTC Butterfly S

Etiketa: HTC Butterfly S

Lansohet modeli i ri HTC Butterfly S

Modeli i ri i smartphone-it Butterfly S nga HTC është prezantuar në Tajvan dhe tani i kemi të gjitha specifikat e tij. HTC Butterfly S vjen...