HTC Desire 200
Fillimi Etiketat HTC Desire 200

Etiketa: HTC Desire 200

Smartphone-t e fundit të lansuar në treg

Informohu i pari për pajisjet smartphone të fundit të lansuara në treg, për specifikat si dhe çmimin e tyre. Më poshtë kemi paraqitur smartphone-t e...

HTC Desire 200 së shpejti në treg

Si duket HTC së shpejti do të bënë një përditësim në portofolin e tij me një tjetër pajisje Android të rangut të mesëm i...