HTC Desire 600
Fillimi Etiketat HTC Desire 600

Etiketa: HTC Desire 600

Lansohet HTC Desire 600 me 2-SIM kartela

HTC ka lansuar një smartphone tjetër të ri Desire 600, një pajisje Android me 2-SIM kartela dhe me karakteristika mesatare që posedon ndërfaqen HTC...