HTC Desire 610
Fillimi Etiketat HTC Desire 610

Etiketa: HTC Desire 610

Prezantohen HTC Desire 816 dhe Desire 610

Për ditën e djeshme, nga ne nuk është pritur që HTC do të bëj ndonjë prezantim gjatë MWC 2014 në Barcelonë, për arsye se...