HTC Desire 616
Fillimi Etiketat HTC Desire 616

Etiketa: HTC Desire 616

Rrjedhin pamjet e një smartphone-i të ri HTC

Muajin e kaluar HTC ka prezantuar dy smartphone të rangut të mesëm Desire 816 dhe Desire 610, por si duket kompania ka edhe një model...