HTC Desire 820 Mini
Fillimi Etiketat HTC Desire 820 Mini

Etiketa: HTC Desire 820 Mini

Rrjedhin fotot e para të HTC Desire 820 Mini

Modeli HTC Desire 820 ishte prezantuar në shtator dhe tani si duket HTC është duke punuar në një version më të vogël të këtij...