HTC Desire Eye
Fillimi Etiketat HTC Desire Eye

Etiketa: HTC Desire Eye

HTC Desire Eye dhe RE do të dalin në treg nga...

Selfie-t janë bërë një fenomen global. Në muajin e kaluar HTC prezantoi Desire Eye dhe RE Camera, pajisje që ishin të fokusuara të fotografitë...

Zyrtarizohet HTC Desire Eye

Gjiganti HTC ka zyrtarizuar pajisjen e re HTC Desire Eye me 13 megapikselë kamerë frontale e dedikuar ekskluzivisht për selfie. HTC Desire Eye vjen 5.2...