HTC Desire
Fillimi Etiketat HTC Desire

Etiketa: HTC Desire

Ftesë nga HTC me 27 Nëntor për smartphone të ri Desire

HTC ka dërguar ftesa paksa misterioze gjatë fundjavës për një ngjarje që pritet të mbahet të mërkurën në Kinë ose në Tajvan. Kompania pritet...

HTC Desire 200 së shpejti në treg

Si duket HTC së shpejti do të bënë një përditësim në portofolin e tij me një tjetër pajisje Android të rangut të mesëm i...

Lansohet HTC Desire 600 me 2-SIM kartela

HTC ka lansuar një smartphone tjetër të ri Desire 600, një pajisje Android me 2-SIM kartela dhe me karakteristika mesatare që posedon ndërfaqen HTC...

HTC Desire ende një nga pajisjet më të popullarizuar të HTC-së

Sipas një raporti të publikuar nga specialistet për pajisje mobile “51degrees.mobi”, smartphone-i HTC Desire që dikur ishte smartphone i parë Android që ka arritur...