HTC EVO 3D
Fillimi Etiketat HTC EVO 3D

Etiketa: HTC EVO 3D

Smartphone-i HTC EVO 3D bllokon plumbin dhe shpëton jetën e njeriut

Një punëtor në një pompë derivatesh në Florida ka qenë shumë afër vdekjes mëngjesin e ditës së djeshme, ku autoritetet policore kanë deklaruar se...