HTC G2
Fillimi Etiketat HTC G2

Etiketa: HTC G2

HTC me 2 modele të reja M4 dhe G2

Javën e kaluar kemi konfirmuar se HTC do të njofton për smartphone-in HTC M7 në një konferencë shtypi një javë para Kongresit Botëror të...