HTC M4
Fillimi Etiketat HTC M4

Etiketa: HTC M4

HTC me 2 modele të reja M4 dhe G2

Javën e kaluar kemi konfirmuar se HTC do të njofton për smartphone-in HTC M7 në një konferencë shtypi një javë para Kongresit Botëror të...