HTC M7
Fillimi Etiketat HTC M7

Etiketa: HTC M7

Ka filluar llogaritja e kohës për HTC One (HTC M7)

Konferenca për shtyp nga HTC pritet te mbahet javën e ardhshme më 19 Shkurt, ata veçse kanë filluar me llogaritjen e kohës në uebfaqen...

Konfirmohet çmimi për HTC M7

Siç është bërë njoftimi më herët se thashethemet për HTC M7 kanë marrë fund, si dhe lansimi i këtij modeli pritet të zyrtarizohet me...

HTC M7 lansohet më 19 Shkurt

Javën e kaluar kemi dëgjuar thashetheme se HTC do të njofton për smartphone-in HTC M7 në një konferencë shtypi një javë para Kongresit Botëror...

HTC M7 me Sense 5.0

Imazhe të reja të HTC M7 kanë filluar të shfaqen. Për dallim nga fotot që kemi parë më parë këto imazhe që kemi publikuar...

Rrjedhin fotografi të HTC M7 me HTC Sense 5

Më herët kemi dëgjuar vetëm për disa specifika të smartphone-it HTC M7 dhe jo me shumë, mirëpo tani kemi një foto të smartphone-it së bashku me...

Shfaqen specifikat për smartphone-in HTC M7

Janë zbuluar specifikat për pasuesin e smartphone-it HTC One X, pajisja do të quhet HTC M7 dhe do të shfaqet me ekran 4.7 inç të...

A do të kemi një Smartphone të ri nga HTC?

Janë shfaqur thashetheme së HTC është duke përgatitur smartphone-in e tyre të ardhshëm me ekran 5 inç, i quajtur M7. Kompania është duke punuar...