HTC M8
Fillimi Etiketat HTC M8

Etiketa: HTC M8

Smartphone-i i ri nga HTC, nesër drejtpërdrejt

Siç kemi raportuar edhe me herët, kompania HTC po përgatitet për ngjarjen që pritet ta mbahet më 25 Mars në Nju Jork dhe Londër,...

HTC M8 lansohet me 25 Mars

Siç edhe është pritur, modeli i ri M8 nga HTC është dashur të lansohet në ngjarjen e Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë i cili do...