HTC One M8
Fillimi Etiketat HTC One M8

Etiketa: HTC One M8

Samsung përdoruesit e iPhone-it i quan “përqafues të mureve”

Samsung është kthyer me traditën e vjetër të saj, në përpjekje për të rritur shitjet e saj të smartphone-it të ri Galaxy S5. Kompania ka...

Të dy HTC One (M7) dhe One (M8) do të marrin...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që posedojnë një nga smartphone-at e fundit të HTC-së, është se do të marrin versionin e fundit...

HTC One M8 nga ari

Siç kemi parë edhe me modelin e më hershem HTC One M7 ku janë prodhuar modele me ngjyrë ari (gold) me saktësisht kanë qenë...

Galaxy S5, iPhone 5S dhe HTC One M8 – Testi i...

Edhe më herët kemi pas një numër videosh të publikuara rreth hedhjes së smartphone-ve si test, por tani vjen një video e re nga...

Zyrtarizohet HTC One M8

Në ngjarjen e organizuar nga kompania HTC është prezantuar modeli i ri HTC One M8. Edhe pse pothuajse dizajni është i ngjashëm me modelin paraprak,...