HTC One MAX
Fillimi Etiketat HTC One MAX

Etiketa: HTC One MAX

Lansohet zyrtarisht HTC One Max

I shumëprituri phablet-i HTC One Max tani është lansuar zyrtarisht, madje para ngjarjes që është pritur të ndodh me 16 Tetor në Hong Kong....

Shfaqen imazhe të detajuara të HTC One Max

Pavarësisht asaj së HTC One Max ende nuk është prezantuar zyrtarisht, kompania nuk ka mundur ta ndal kryeshefin e saj nga publikimi i disa...

Shfaqen pamje të HTC One Max

HTC One Max do vijë së shpejti dhe do të jetë me të vërtetë i madh. Nowhereelse.fr ka publikuar e para një seri fotografish...

Shfaqen imazhe të phablet-it HTC One Max (T6)

Javën që shkoj një imazh i phablet-it HTC One Max (T6) është shfaqur në internet nga uebfaqja Taiwanese ePrice, kurse tani është shfaqur edhe pamja...