HTC One mini
Fillimi Etiketat HTC One mini

Etiketa: HTC One mini

Lansohet HTC One Mini 2

HTC vazhdon me prodhimin e serisë HTC One Mini duke shtuar versionin e dytë të modelit paraprak. HTC One Mini 2 vjen me ekranin HD...

Është zyrtarizuar HTC One Mini

HTC sot ka zyrtarizuar modelin e vogël Mini të smartphone-it HTC One dhe tani ne i kemi të gjitha detajet dhe specifikat e tij....

Shfaqen fotot e modelit origjinal të HTC One Mini

Pamjet origjinale të smartphone-it HTC One Mini janë shfaqur në një blog gjerman Androidnext.de. Ata kanë shfaqur një pajisje që duket pothuajse identike me...

HTC One me Windows Phone 8?

HTC thuhet se është duke zhvilluar një HTC One të ngjashëm mirëpo që posedon platformën Microsoft Windows Phone 8, ka raportuar Neowin. Smartphone-i do...

Shfaqen imazhe për modelin HTC One Mini

Sot thashethemet janë shfaqur se një smartphone i koduar HTC One Mini do të futet në prodhim dhe pritet të lansohet nga muaji Korrik, në të...