HTC One V
Fillimi Etiketat HTC One V

Etiketa: HTC One V

Në vjeshtë “HTC Proto” smartphone i ri

Si duket HTC do të nxjerrë në treg një smartphone tjetër te ri me sistem operativ të Android-it, është emëruar HTC Proto dhe thuhet të...