HTC One
Fillimi Etiketat HTC One

Etiketa: HTC One

HTC One ngacmon me një imazh për smartphone-in e ardhshëm M10

Ndryshe nga kompanitë Samsung dhe LG, HTC nuk ka mbajtur një paraqitje zyrtare në Kongresin Botëror të pajisjeve Mobile 2016 (MWC 2016), për të prezantuar...

Sa është vështirë të riparohet HTC One M9

HTC One M9 është smartphone-i Android i fundit i kompanisë HTC, i cili vjen me një dizajn të ngjashëm me atë paraprak HTC One...

Ekskluzive: Prezantohet HTC One M9

Siç është paralajmëruar edhe më herët, HTC sapo prezantoi modelin e ri HTC One M9 i cili bazuar në karakteristika harduerike si duket do...

HTC One M9, përfliten karakteristikat

Përderisa po i afrohem fundvitit dhe ngjarjeve të rëndësishme për teknologji, thashethemet dhe spekulimet për pajisje të reja sa vijnë e shtohen. Disa prej këtyre...

Rrjedhin informatat për HTC One me platformën Windows

Pasi që lansoi modelin HTC M8, gjiganti HTC është duke punuar për të lansuar edhe një model tjetër, por kësaj radhe me platformën Windows. Një...

HTC shfaq një foto ngacmuese për smartphone-in e tyre të ardhshëm

HTC ka postuar një foto ngacmuese në Twitter duke përkujtuar kështu ngjarjen e tyre të paralajmëruar për shtyp që mbahet me 25 Mars në New...

Vlerësim: HTC One

HTC këtyre dy viteve të fundit ka pasur pak ngecje në tregun e pajisjeve mobile. Vendimet e çuditshme dhe zhgënjyese të serive të smartphone-ve nga...

Video Praktike: HTC One

HTC One që është prezantuar në muajin Shkurt të këtij viti, është një smartphone me platformën Android që synon të ndryshoj dinamikën e kompanisë tajvaneze HTC me...

Shfaqen fotot e modelit origjinal të HTC One Mini

Pamjet origjinale të smartphone-it HTC One Mini janë shfaqur në një blog gjerman Androidnext.de. Ata kanë shfaqur një pajisje që duket pothuajse identike me...

HTC One me Windows Phone 8?

HTC thuhet se është duke zhvilluar një HTC One të ngjashëm mirëpo që posedon platformën Microsoft Windows Phone 8, ka raportuar Neowin. Smartphone-i do...

Iron Man bën marrëveshje me HTC-në

HTC thuhet se ka marrë ndihmën e aktorit Robert Downey Jr., i cili tani gjendet në kulmin e karrierës së tij me serinë e...

HTC One fiton çmimin “Best Device” në Computex 2013

Edhe një sukses i radhës për kompaninë nga Tajvani, HTC. Në listën e medaljeve për veç “Best New Mobile Handset, Device or Tablet” , i...