HTC RE Camera
Fillimi Etiketat HTC RE Camera

Etiketa: HTC RE Camera

HTC RE Camera lejon live stream në YouTube

HTC RE Camera u prezantua në Shtator 2014 së bashku me Desire Eye dhe ishte tentativa e HTC në kategorinë e kamerave në aksion....

HTC Desire Eye dhe RE do të dalin në treg nga...

Selfie-t janë bërë një fenomen global. Në muajin e kaluar HTC prezantoi Desire Eye dhe RE Camera, pajisje që ishin të fokusuara të fotografitë...