HTC Zara
Fillimi Etiketat HTC Zara

Etiketa: HTC Zara

HTC Zara me çmim dhe karakteristika modeste

Kohëve të fundit kemi parë që kompania taivaneze HTC ka lansuar një seri të smartphone-ve të rangut të mesëm në specifika harduerike dhe çmim...