HTC
Fillimi Etiketat HTC

Etiketa: HTC

HTC RE Camera lejon live stream në YouTube

HTC RE Camera u prezantua në Shtator 2014 së bashku me Desire Eye dhe ishte tentativa e HTC në kategorinë e kamerave në aksion....

Ja karakteristikat e fundit të smartphone-it HTC One M9

Kemi dëgjuar thashetheme të shumta rreth smartphone-it të ardhshëm të HTC-së, duke ofruar përafërsisht atë se si pritet të jenë karakteristikat e këtij modeli....

Rrjedhin më shumë detaje rreth modelit HTC Hima

Kohë më parë, HTC kishte njoftuar se është duke punuar në një pajisje të re, të cilën planifikon të lanson në mars të vitit...

HTC One M9, përfliten karakteristikat

Përderisa po i afrohem fundvitit dhe ngjarjeve të rëndësishme për teknologji, thashethemet dhe spekulimet për pajisje të reja sa vijnë e shtohen. Disa prej këtyre...

Shfaqen informatat e para të HTC Desire 620

Modeli HTC Desire 620 nuk është zyrtarizuar ende, por shkurtimisht pajisja është shfaqur sot më herët në një faqe të internetit, dhe tani ne...

Shfaqet koncepti i parë i HTC One M9

Thashethemet kanë filluar se HTC nga fillimi i vitit të ardhshëm do të vazhdoj me modele të reja të smartphone-ve si, M9 dhe M9 Prime. Tani për...

HTC Desire Eye dhe RE do të dalin në treg nga...

Selfie-t janë bërë një fenomen global. Në muajin e kaluar HTC prezantoi Desire Eye dhe RE Camera, pajisje që ishin të fokusuara të fotografitë...

HTC lanson mbushësin e shpejt “Rapid Charger 2.0”

HTC ka lansuar mbushësin (karikuesin) Rapid Charger 2.0, një mbushës të ri dhe të shpejtë i cili shkurton kohen e mbushjes së pajisjeve në...

Rrjedhin fotot e para të HTC Desire 820 Mini

Modeli HTC Desire 820 ishte prezantuar në shtator dhe tani si duket HTC është duke punuar në një version më të vogël të këtij...

Zyrtarizohet HTC Desire Eye

Gjiganti HTC ka zyrtarizuar pajisjen e re HTC Desire Eye me 13 megapikselë kamerë frontale e dedikuar ekskluzivisht për selfie. HTC Desire Eye vjen 5.2...

HTC paralajmëron një ngjarje më 8 Tetor, fotografia mund të jetë...

HTC të Mërkurën u ka dërguar ftesë medieve për një ngjarje të saj të cilën e ka caktuar me datën 8 Tetor. Për çfarë mund të...

HTC thuhet se ka ndalur planet e saj për smartwatch

Zërat për një orë të mençur (smartwatch) nga HTC kanë filluar të qarkullojnë në muajin Korrik, kur @evleaks kishte postuar një koncept të supozuar...