HTC
Fillimi Etiketat HTC

Etiketa: HTC

Rrjedhin fotot e para të HTC Desire 820

Javën e kaluar kemi publikuar lajmin për disa thashetheme se smartphone-i HTC Desire 820 do të jetë pajisja e parë Android me procesorin 64-bit,...

HTC Desire 820 do të jetë pajisja e parë Android me...

HTC Desire 820 mund të jetë smartphone-i i parë Android që do të ketë procesorin 64-bit 8-bërthamor nga Qualcomm Snapdragon 615. Nuk ka detaje të...

Rrjedhin informatat për HTC One me platformën Windows

Pasi që lansoi modelin HTC M8, gjiganti HTC është duke punuar për të lansuar edhe një model tjetër, por kësaj radhe me platformën Windows. Një...

Të dy HTC One (M7) dhe One (M8) do të marrin...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që posedojnë një nga smartphone-at e fundit të HTC-së, është se do të marrin versionin e fundit...

HTC One M8 Ace vjen me 3 Qershor

Thashethemet për HTC One M8 Ace tani më kanë përfunduar sepse është paraqitur zyrtarisht në ueb-faqen kineze të HTC-së, me datë të lansimit 3 Qershor. Edhe...

Lansohet HTC One Mini 2

HTC vazhdon me prodhimin e serisë HTC One Mini duke shtuar versionin e dytë të modelit paraprak. HTC One Mini 2 vjen me ekranin HD...

HTC One M8 nga ari

Siç kemi parë edhe me modelin e më hershem HTC One M7 ku janë prodhuar modele me ngjyrë ari (gold) me saktësisht kanë qenë...

Dizajneri i parë i deritashëm në HTC, Scott Croyle lë kompaninë

Dizajneri i parë i deritashëm në HTC, Scott Croyle po lë kompaninë Taivaneze për të punuar në projektet e tij. Lajmi është konfirmuar gjithashtu...

Nisin thashethemet për versionin Mini të HTC One M8

HTC, smartphone-in e parë HTC One e kishte prezantuar në Shkurt të vitit 2013, me pastaj në Korrik 2013 e nxori HTC One Mini,...

Rrjedhin pamjet e një smartphone-i të ri HTC

Muajin e kaluar HTC ka prezantuar dy smartphone të rangut të mesëm Desire 816 dhe Desire 610, por si duket kompania ka edhe një model...

Drejtpërdrejt: Prezantimi i All new HTC One (M8)

Kanë mbetur edhe disa minuta që të filloj prezantimi drejtpërdrejt i smartphone-it All new HTC One (M8). Ngjarja fillon nga ora 16:00 (sipas orës tonë),...

Smartphone-i i ri nga HTC, nesër drejtpërdrejt

Siç kemi raportuar edhe me herët, kompania HTC po përgatitet për ngjarjen që pritet ta mbahet më 25 Mars në Nju Jork dhe Londër,...