HTC
Fillimi Etiketat HTC

Etiketa: HTC

HTC Desire 310 lansohet në Kinë

HTC Desire 310 ishte prezantuar në Janar të këtij viti, ndërsa nga tani është lansuar në tregun e Kinës. HTC Desire 310 ka ekranin 3.5...

HTC shfaq një foto ngacmuese për smartphone-in e tyre të ardhshëm

HTC ka postuar një foto ngacmuese në Twitter duke përkujtuar kështu ngjarjen e tyre të paralajmëruar për shtyp që mbahet me 25 Mars në New...

Prezantohen HTC Desire 816 dhe Desire 610

Për ditën e djeshme, nga ne nuk është pritur që HTC do të bëj ndonjë prezantim gjatë MWC 2014 në Barcelonë, për arsye se...

HTC vjen me tre produkte të reja

Kompania taivaneze HTC gjatë vitit që lamë pas nuk është se ka shënuar ndonjë sukses të madh, madje ajo ka qenë në një llojë...

HTC M8 lansohet me 25 Mars

Siç edhe është pritur, modeli i ri M8 nga HTC është dashur të lansohet në ngjarjen e Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë i cili do...

HTC Desire 8 lansohet me 24 Shkurt

Një smartphone i ri nga brendi HTC pritet të lansohet javën e ardhshme, transmeton Engadget. Bëhet fjala për modelin HTC Desire 8. Deri më tani...

Sipas thashethemeve Google Nexus 8 vjen në Prill

Gjiganti Google po përgatitet për lançimin e tabletit të ri 8-inç për muajin Prill raporton DigiTimes duke cituar burimet nga Tajvani (bazuar në zinxhirin...

HTC me modelin e ri HTC One 2

Janë shfaqur disa thashetheme për kompaninë HTC e cila është duke punuar në pasardhësin e pajisjes më të suksesshme HTC One për të cilin...

HTC në heshtje lanson HTC Desire 400

HTC në heshtje ka lansuar smartphone-in e rangut të mesem, HTC Desire 400 i cili përkharhë 2 SIM kartela. HTC Desire 400 ka ekranin 4.3 inç...

Vlerësim: HTC One

HTC këtyre dy viteve të fundit ka pasur pak ngecje në tregun e pajisjeve mobile. Vendimet e çuditshme dhe zhgënjyese të serive të smartphone-ve nga...

HTC prezanton smartphone të ri Desire 501 dhe 700

Në një konferencë shtypi të mbajtur dje siç edhe ishte paralajmëruar, HTC ka paraqitur katër smartphone të ri nga seria e tyre Desire që...

Ftesë nga HTC me 27 Nëntor për smartphone të ri Desire

HTC ka dërguar ftesa paksa misterioze gjatë fundjavës për një ngjarje që pritet të mbahet të mërkurën në Kinë ose në Tajvan. Kompania pritet...