Huawei Ascend Mate 2
Fillimi Etiketat Huawei Ascend Mate 2

Etiketa: Huawei Ascend Mate 2

Zyrtarizohet Huawei Ascend Mate 2

Huawei Ascend Mate 2 është pajisja e re e prodhuar dhe dizajnuar nga Huawei me ekran të plotë 6.1 inç dhe rezolucion 1280 x...