Huawei Ascend Mate
Fillimi Etiketat Huawei Ascend Mate

Etiketa: Huawei Ascend Mate

Huawei njofton për tre smartphone të ri

Huawei sot ka njoftuar zyrtarisht për smartphone të tyre të ri dy me platformën Android dhe një Windows Phone. I pari Huawei Ascend D2 i...