Huawei Ascend P6
Fillimi Etiketat Huawei Ascend P6

Etiketa: Huawei Ascend P6

Smartphone-t e fundit të lansuar në treg

Informohu i pari për pajisjet smartphone të fundit të lansuara në treg, për specifikat si dhe çmimin e tyre. Më poshtë kemi paraqitur smartphone-t e...

Huawei prezanton smartphone-in më të hollë në botë “Ascend P6”

Prodhuesi kinez i elektronikës Huawei gjatë një ngjarje të mbajtur dje në Londër, ka prezantuar smartphone-in më të hollë në botë "Ascend P6". Huawei Ascend...