Huawei Ascend P7
Fillimi Etiketat Huawei Ascend P7

Etiketa: Huawei Ascend P7

Thashethemet për Huawei Ascend P8 tregojnë për një trup qeramike

Huawei Ascend P7 ka vetëm 6 muaj që ka dal në treg, por disa burime në Kinë po tregojnë se pasardhësi i Ascend P7...

Zyrtarizohet Huawei Ascend P7

Huawei Ascend P7 është pajisja e re e prodhuar dhe dizajnuar nga Huawei me ekran të plotë 5 inç dhe rezolucion 1920 x 1080...