Huawei Ascend W1
Fillimi Etiketat Huawei Ascend W1

Etiketa: Huawei Ascend W1

Huawei njofton për tre smartphone të ri

Huawei sot ka njoftuar zyrtarisht për smartphone të tyre të ri dy me platformën Android dhe një Windows Phone. I pari Huawei Ascend D2 i...

Huawei partneri i fundit për Windows Phone 8

Kompania Kineze Huawei është vendosur të bëhet partneri i katërt dhe i fundit për Windows Phone 8, që do të lansoj pajisje te bazuara...