Huawei Honor 3C Play
Fillimi Etiketat Huawei Honor 3C Play

Etiketa: Huawei Honor 3C Play

Zyrtare: Huawei lanson smartphone-in Honor 3C Play

Gjigant kinez Huawei, lansoi një Android smartphone të ri Honor 3C Play, një model i rangut më të ulet dhe më i lirë se...