Huawei Honor
Fillimi Etiketat Huawei Honor

Etiketa: Huawei Honor

Lansohet tableti i ri Huawei Honor me ekran 8-inç dhe 3G

Huawei në Malajzi ka lansuar një tabletë të ri, Huawei Honor, i cili vjen me ekran 8-inç, dhe është dizajnuar për çmim të ulët.   Huawei Honor përmban...