Huawei Mate 8
Fillimi Etiketat Huawei Mate 8

Etiketa: Huawei Mate 8

Lansohet në Kinë smartphone-i Huawei Mate 8

Lansohet në Kinë smartphone-i Huawei Mate 8. I pajisur me ekran Full HD 6-inç dhe rezolucion 1920x1080 pikselë, posedon procesorin Kirin 950, 8-bërthamor i cili është i përbërë nga...