Huawei MateBook
Fillimi Etiketat Huawei MateBook

Etiketa: Huawei MateBook

Huawei MateBook, një në dy (tablet dhe laptop)

Huawei ka prezantuar pajisjen e re Huawei MateBook, një në dy tablet-Windows hibrid dhe laptop, që posedon ekranin LCD 12 inç. Ekrani i këtij tableti/laptop u ofron përdoruesve...