HX90V
Fillimi Etiketat HX90V

Etiketa: HX90V

Sony prezanton dy kamera të reja dhe të fuqishme Cyber-shot

Sony ka prezantuar dy kamera të reja në serinë e tyre Cyber-shot, të cilat posedojnë karakteristika të fuqishme dhe një dizajn kompakt që lehtë mund të...