Hyetis
Fillimi Etiketat Hyetis

Etiketa: Hyetis

Prezantohet Hyetis Crossbow Smartwatch me kamerë 41 Mpix

Gjithnjë e më shumë pajisje smartwatch po dalin në treg dhe një nga ato e fundit është Hyetis Crossbow zvicerane e cila posedon kamerën...