Ice Scream Sandwich
Fillimi Etiketat Ice Scream Sandwich

Etiketa: Ice Scream Sandwich

Smartphone i ri Lenovo A660, dualSIM dhe rezistent ndaj ujit

Lenovo ka lancuar një smartphone tjetër të ri me Android, Lenovo A660 i cili posedon sistemin Android versionin Ice Cream Sandwich dhe është dualSIM. Lenovo...